TAYTANIK COK DEGISIK BIR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAYTANIK COK DEGISIK BIR FORUM

Sitemizden Faydalanmak İçin Üye Olunuz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
+++++
++++
+++
++

Doğuştan Beşiktaşlı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Doğuştan Beşiktaşlı Empty
MesajKonu: Doğuştan Beşiktaşlı   Doğuştan Beşiktaşlı Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 12:06 am

Doğuştan Beşiktaşlı 7_238998_gerçek-yusuf_414_232
Kartal´ın yeni transferi Yusuf Şimşek´ten taraftarlara mesaj: 'Çocukluğumda inanılmaz bir Beşiktaş tutkum vardı. Şampiyonluk için buradayım...'

‘Altından kalkacağız’
Beşiktaş ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Yusuf Şimşek, Siyah-Beyazlı taraftarlara mesaj gönderdi ve iddialı açıklamalarda bulundu. Kendisine ‘Yaşlı, koşmuyor’ diyenlere en iyi yanıtı sahada vereceğini belirten Yusuf, “33-34 yaşında hala transfer teklifi geliyorsa, bu benim iyi oyuncu olduğum anlamına gelir. 15 gün sonra, ligin ilk maçında koşup-koşmadığımı, işe yarayıp-yaramadığımı kanıtlayacağım. Daha çok çalışacağım, Beşiktaş olarak bu işin altından kalkacağız” diye konuştu.

İlk idmana çıkacak
Çocukluğunda Beşiktaş tutkunu olduğunu itiraf eden Yusuf, “İnanılmaz bir Beşiktaş tutkum vardı. Profesyonel olduktan sonra oynadığım her takımda ter döktüm, aldığımın hakkını verdim diye düşünüyorum. Beşiktaş’a gelmem, benim için onurdu. İnşallah benim için iyi olacak. Buraya şampiyonluk ve Türkiye Kupası için geldim” dedi. Yusuf Şimşek, bugün Beşiktaş’ın Belek’teki kampına katılacak ve Siyah-Beyazlı forma altındaki ilk antrenmanına çıkacak.

Doğuştan Beşiktaşlı
1 sayfadaki 1 sayfası