TAYTANIK COK DEGISIK BIR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAYTANIK COK DEGISIK BIR FORUM

Sitemizden Faydalanmak İçin Üye Olunuz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
+++++
++++
+++
++

"Lincoln okşanıp sevilmek ister"

YazarMesaj
Misafir
Misafir

"Lincoln okşanıp sevilmek ister" Empty
MesajKonu: "Lincoln okşanıp sevilmek ister"   "Lincoln okşanıp sevilmek ister" Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 12:02 am

"Lincoln okşanıp sevilmek ister" 7_238899_lincolnnn1001570_414_232
Lincoln'ün bu sezon olağanüstü futbol oynadığını belirten ve onu izlemekten zevk aldığını söyleyen Schalke eski başkanı Rehberg, Türk-Alman dostluğu Federasyonları danışmanı Adem Çukur ile birlikte açıklamalarda bulundu.

Lincoln'ün Schalke'den Galatasaray'a gelmesinde büyük yardımları dokunan Rehberg, Brezilyalı oyuncunun bu sezonki başarısında önemli olan etkene dikkat çekti.

"BREZİLYALI OYUNCULARI POF-POFLARSANIZ BAŞARILI OLURLAR"
Lincoln'ün bu sezon olağanüstü futbol oynadığını belirten ve onu izlemekten zevk aldığını söyleyen Rehberg, Türk-Alman dostluğu Federasyonları danışmanı Adem Çukur ile birlikte açıklamalarda bulundu.

Rehberg şöyle konuştu: ""Ben şunu söyleyeyim, biz Schalke'de demek ki Lincoln'ü çok güzel eğitmişiz. Futbol bilgilerinin üzerine bir şeyler daha koymuş. Lincoln de tabi Brezilyalı olduğu için çok özellikleri var bunların. Bunlar sürekli okşanıp, sevilmek ister. Brezilyalı oyuncuları eğer okşayıp severseniz, tabiri caiz ise biraz daha pof-poflarsanız, bunların yapamayacağı iş yoktur futbol adına."

SORU:Skibbe de bunu çok iyi başardı sanırım?
"Tabii ki Skibbe'nin rolü var. Çünkü sayın Karl Heinz Feldkamp bir önceki jenerasyondan gelen birisi. Skibbe aynı jenerasyonun hocası, onlar birbiriyle daha iyi anlaşıyorlar ve aynı dili zannediyorum konuştukları içinde Skibbe'nin de Lıncoln'ün üstünde etkisi olduğunu düşünüyorum"

SORU: Werder Bremen'den Diego'nun Fenerbahçe'ye gelmesine ihtimal veriyor musunuz?
"Diego bir İspanyol kulübünü tercih edecek. Eğer gitmek isterse İspanya'ya gideceğini düşünüyorum. Yaşı da daha çok genç, 22-23 yaşında."

SORU: Schalke'de yetişen ve W.Bremen'de de yıldızı parlayan Mesut Özil hakkında neler söylemek istersiniz?
"Mesut, Schalke'de hep kalmak istedi. Ama tabii ki Mesut'un menajeri ve babası Schalke ile anlaşamadılar. Biz onunla hep anlaşmak istedik. Mesut harika bir futbolcu, İnsan olarak da çok beyfendi bir genç. Eger Diego bir gün Bremen'den gidecekse; ki gider, yerini dolduracak tek futbolcu Mesut'tur"

"Lincoln okşanıp sevilmek ister"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harekete Duyarlı Kameranız Olsun İster misiniz...?
» "Transferde hata yapmamalıyız"